Esports Penedès

Dilluns, 20 de Agost de 2018
Diumenge, 01 Juliol 2018 06:07

Mercat de fitxatges a la #1cat2

Consulta com està el mercat de fitxatges el grup 2 de Primera Catalana. Consulta com està el mercat de fitxatges el grup 2 de Primera Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. A més a més, incorporarem el futbol femení! Aquest és el mercat del grup 2 de Primera Catalana on tenim al CF Igualada i el CF Vilanova com a representants.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 2 de Primera Catalana:

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

ANDORRA

Richard Imbernón (entrenador Santa Coloma)

Richard Imbernón (entrenador Santa Coloma)

Robert Font (Balaguer), Joan Cervós (Santboià), Candi Viladrich (entrenador), Ferran Pol, Txus Rubio, Carlos Acosta,

RAPITENCA 

Guillermo Camarero (entrenador Gandesa) Albert Villarroya i Salvadó (Camarles), José Luiz Ruiz (Pobla Mafumet B), Dilla (Gandesa), Marc García i Xavi Anell (Jesús Catalònia), Xavi Cardona (juvenil Reus), Felipe Guapacha i Jonathan Tomàs (Amposta), Nacho (Ulldecona), Víctor Paulino, Carmes Tornel, Buera, Peque i Matamoros (Rapitenca B), Álex Forés (Onda), Guillermo Camarero (entrenador Gandesa) Cristian Díaz, Oriol Benito, Victor Garrido, Saddik, Miky Queralt,

CF VILANOVA

Agus Isabel (CF Vilanova)

Carlos Molina (Cubelles), Dani Antolínez (Martinenc), Javi Martínez i Aleix Semur (CF Igualada), Òscar Hernando (FC Vilafranca), Juan Marcos (Suburense), Gerard Fernández, Agus Sarrias i Gerard Ortiz (juvenil CF Vilanova),

Íker Latre i Alberto Arnalot (Sant Ildefons), Martí Ferret, Gerard Liau, César Gutiérrez i Lucas Cajes (Joventut Ribetana),

BORGES BLANQUES

Manel Cazorla (entrenador juvenil Gimnàstic Tarragona)

Arnau Miró (Valls), José Vélez Ñoño (Hospitalet), Édgar Doblas (CF Igualada), Sergey Dimitriev (Reus B), Miquel Torondel i Ramón Nicolau (Pobla Mafumet B), Aleix Llobet (Amposta), Jordi Fabregat (Atlètic Alpicat), Manel Cazorla (entrenador juvenil Ginmnàstic Tarragona),

David Montoy (Almacelles), Arnau Setó (retirada), Joan Roca (entrenador),

VISTA ALEGRE UD

Eloy Martínez (entrenador)

Adri López (Sector Montserratina), Julián Muñoz (Unificació Bellvitge), Miki Gusta (Castelldefels),

Adrián Pérez (Gavà), Iván Peralta (Viladecans), Jonathan Izquierdo (Marianao Poblet),

SANT ILDEFONS UE

Javi Gómez (entrenador)

Adri Ruiz (Sporting Mahón), Roger Nolla (St.Cugat), Andrés Varese, Ferran Alabau i Sergi Santesteban (Martinenc), Ricardo Tinoco (juvenil Sant Ildefons), Karim Moya (Sant Joan Despí), Íker Latre i Alberto Arnalot (CF Vilanova),

Iván García (Viladecans), Adri García (Santfeliuenc), Adrià Pulido i Guillermo Torres (Santboià), Alan Liesegang (Castelldefels), Marc González (Gavà), Marc Guillén,

BALAGUER CF

Toni Menchón (entrenador juvenil Lleida)

Robert Font (Andorra), Gabernet (La Jonquera), Joan Vendrell i Rubén Egea (Atlètic Alpicat), Xavi Gomà (Alpicat), Aceituno (juvenil Segrià), Lluís Roqué (Fraga), Toni Menchón (entrenador juvenil Lleida),

Jordi Pedrós (Mollerussa), Genís Soldevila,

CAMBRILS UNIÓ CF

Gabri Amores (entrenador) - Jusi (Perelló),

LLEIDA B CF

Jordi López (entrenador Atlètic Alpicat)

Jordi López (entrenador Atlètic Alpicat)

Xavier Puiggros (Mollerussa), Albert Alfonso (CF Igualada), Max Llovera (Horta),

VILADECANS UD

Raúl Paje (entrenador)

Dani Matallín (Churriana de la Vega), Dani Ortiz (Santfeliuenc), Iván Peralta (Vista Alegre), Iván García (Sant Ildefons), Jaime González (Montcada), Roberto Ochoa (Unificació Bellvitge), Eloi Ramírez (Viladecans B),

David Poncela i Albert Jorba (Júpiter), Ricardo Calamardo i Omar Baldé (Montañesa), David Rosa (Marianao Poblet), Illan Rodríguez, Mario Cantí, 

GAVÀ CF

José Manuel Serrano (entrenador Begues)

Pau Mañé (Espluguenc), Rubén Castro (Alcúdia), Adri Espinosa (Marianao Poblet), Miquel Sadurní i Sergio López (Sector Montserratina), Marc González (Sant Ildefons), Juan Quiles (Júpiter), Kilian Cañabate (Reus B), Pau Punzano, Eugenio Treviño, Ricard Morata, Joan Vázquez i Adrià Moreno (Begues), Adrián Pérez (Vista Alegre), Albert Llorca (Montañesa), Marc Barroso (Atlètic Sant Just), Dowi (Turó Peira), Marc Martínez (Pallejà), José Manuel Serrano (entrenador Begues), Albert Sancho,

Pol Busquets (Manresa), Juanjo Carricondo (Horta), Carlos García (Prat), Pol Ros, Víctor Márquez i Aozora Kishimoto (Santboià), Xavi Liébanas (Europa), Éric Pujol (Granollers), Josu Imanol (entrenador),

IGUALADA CF

Moha El Yaagoubi (entrenador)

Martí Lliró, Bachana, Jony Fernández i Iñaki Baz (Tàrrega), Carlos Simón i Pedro Calvo (San Mauro), Javi Aroca (juvenil Blanca Subur), Nil Pradas i Alejandro Delgado (Sabadell B), Víctor Cegarra (juvenil Gimnàstic Manresa), Bernat Sansano, Antonio Prieto, Baraldés, Joel Solà i Sergi Domènech (juvenil Igualada), Albert Alfonso (Lleida B),

Édgar Doblas (Borges Blanques), Abde El Ouahabi i Carlos Novoa (San Mauro), Javi Martínez i Aleix Semur (CF Vilanova), Dani Lledó (San Cristóbal), Éric González (Castelldefels), David Gómez (Sant Andreu), Sergi Solé (Tàrrega), Vicenç Mestre (entrenador)

JÚPITER CE

Àlex Martínez (entrenador) Álex Prat (Europa), David Poncela i Albert Jorba (Viladecans), Arnau Pou i Gerard Beltrán (Cardedeu), Carles Mur (Granollers), Víctor Cocera (Montañesa), Lluís Bassas i José Vicente (San Juan Montcada), Albert Corzo (Mollet), Oriol Sans (Sant Andreu), Éric Ruiz (Sant Andreu Atlètic), Oriol Llaveria, Juan Quiles (Gavà), Roger Peña, Aleix Lage, Pere, Diego, Arturo, Ferran Tacón, Marc Montejo, Gueri, Lobo, Àlex Espinet, Rodri,

MANRESA CE

Piti Belmonte (entrenador Santboià)

Mouha Diallo (Sabadell B), David Sánchez (juvenil Unificació Bellvitge), Carles Montoro (Cerdanyola Vallès), Álvaro Herzog (San Cristóbal), Pol Busquets (Gavà), Iván Romano i Mario Victorio (Santboià), Roger Alsina (juvenil Manresa), Piti Belmonte (entrenador Santboià),

Roger Escamilla (FC Vilafranca), Javi López (Cerdanyola), Roger Herms i Darío Jiménez (Joanenc), Adrián Arenas (St.Cugat), Marçal Lladó (Martinenc),

MOLLERUSSA CFJ

Josep María Turull (entrenador) Jordi Pedrós (Balaguer), Xavier Puiggros (Lleida B), Álvaro Muñoz (Unificació Bellvitge), Jaume Viñes (Fraga), Joan Martí (juvenil Mollerussa), Édgar Olaya (Tamarite), David Traguany i Genís Morera (Atlètic Alpicat),  -

 EFAC ALMACELLES CE 

Radosav Radulovic (entrenador Mequinensa)

Sebas Hincapie (juvenil Almacelles), Enric Bosch (Puigvertenc), David Montoy (Borges Blanques), Patrick Roquet (Atlètic Alpicat), Carlos Lozano (Torrefarrera), Amine Laghrissi (Mequinensa), Radosav Radulovic (entrenador Mequinensa)

Ciruela (Binéfar), Pablo Petreñas (entrenador),

MONTAÑESA CF

Toni Pérez (entrenador)

Lamin Samateh (Fundació Grama), Víctor Colchero (Granollers), Òscar Sierra (Hospitalet), Charly Ruiz, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Rafa Murillo (Santfeliuenc), Ricardo Calamardo i Omar Baldé (Viladecans), Badre Dahbi (St.Cugat Esport), Manu Vílchez (Mollet), Isaac Maldonado (Horta), Arnau Fortuny (Cardedeu), Marcos Caballero, Aleix Segura, Albert Porqueras i David Rodríguez (juvenil Montañesa),

Òscar Sierra (FC Vilafranca), Juanpi (San Cristóbal), Eitan Ortiz (Marianao Poblet), Víctor Cocera (Júpiter), Albert Llorca (Gavà), Albert Cazorla (Fundació Gramanet), Christian (cedit Mollet), Baruc Nsue, Demba Traoré, Xavier Sánchez, Álex,

TÀRREGA UE

Víctor Vera (entrenador Tortosa)

Dídac Castello (juvenil Tàrrega), Salinas (Anoia), Jofré Graells (Guissona), Lluís Clop (Rubí), Sergi Solé (CF Igualada), David Oliveros (Lleida), Víctor Vera (entrenador Tortosa),

Martí Lliró, Iñaki Baz, Jony Fernández i Bachana (CF Igualada), Edu Berrocal (entrenador)

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès