Diumenge, 9 de Desembre de 2018
Dimecres, 29 Agost 2018 08:20

Mercat de fitxatges a la #3cat3

Consulta com està el mercat de fitxatges del grup 12 de Tercera Catalana. Consulta com està el mercat de fitxatges del grup 12 de Tercera Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. A més a més, incorporem el futbol femení! Aquí tenim el mercat del grup 3 de Tercera Catalana.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 3 de Tercera Catalana:

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

MONTBLANC CF

Albert Pérez (entrenador)

-

-

VALLS ATLÈTIC CF

Jaume Bonet (entrenador)

Cristian Ibarra (juvenil Vilaseca), Sergi Bonet (juvenil Valls), Ramón Giró (Valls), Edu Penco (Vallmoll), Domènech (Alcover), Samu Fernández (Gibraltar), Oscar Gil (Albi), Víctor Arroyo,

Marc Izquierdo, Josep Mª Raduà, Enric Torres, Juanjo Salazar, Carlos Dorado,

LLORENÇ CF

Jordi Castro (entrenador)

Javi (Banyeres), Alberto Tavira (Sant Jaume Domenys), Arnau, Jose,

Alberto Gualda (retirada), Martí Vila,

SANT JAUME DOMENYS JE

Marc Bartra (entrenador)

Marc Riba (Castellví de la Marca), Jordi Cruz i Aleix González (juvenil Bisbalenca), Franqui i Furró (juvenil Blanca Subur), Toni Colomé (juvenil Marc Bartra),

Alberto Tavira (Llorenç), Roger Lorca, Marc Valle,

L'ARBOÇ CF

Jordi Bernal (entrenador)

Dani Bello (Athlètic Roda Barà), Gerard Gil (Pla de Sta.Maria), Marc Morenilla (Banyeres), Arnau Moya (Calafell), Jaume Bayona i Carlos Chacón (juvenil Arboç), Antonio,

Rubén Rojo, Luisma, David Baroch, Marruecos, Marc García,

CONSTANTÍ CE

Sesplu (entrenador)

Enock Sarpong (Perafort), Sergi Delgado (Icomar), Christian Menchero, Iván Tenías i Mario Castellanos (St.Pere i St.Pau), Derrick Rodríguez, Franky Invernón,

Moha (Torreforta), Fran, Chus, Paulo, Juli

SEGUR UE

Emiliano Bati (entrenador)

Felipe Soto (Olivella), Jalal Aghatass (Tancat), Fran Marín (Roda), Bilal, Moha i Pío (Banyeres), Álex Rodríguez (Riudebitlles), Guille Pazos, Guillermo Díaz i Sebas Ariastaran (Atlètic Vilanova),

Nil Lorente (Cubelles), Guillem Díaz (Sitges), Juanjo Mencía, Óscar Gámez, Alex Cacia, Gerard Jurado, Obama, Ferran Cepero, Óscar Alsina, Franco Fernández, 

LA RIERA CF

David Cuéllar (entrenador)

Adriá Gutiérrez (juvenil Vilaseca), Diego Sánchez, Thiago Dos Santos i Kevin José Mera (Catllar), Fran Volpi (juvenil Floresta), Martí Puig (Torredembarra), Rubén González (Pobla B), Najim Amahdar,

Moha (Roda Barà Atlètic),

CALAFELL CF

Piguillem (entrenador)

Sergi Ríos i Gerard (E.F.Calafell), Aziz El Yechioui, Jordi Medina, José Medina i Manolo (Tancat), Llanguas (Vilaseca), Vives (Ascó), 

Mohamed El Housni (Castellví de la Marca), Arnau Moya (Arboç), Aarón Espinosa, Mauro,

SAN SALVADOR UD

José Ramón (entrenador)

Miguel (juvenil Constantí), Edgar (juvenil St.Pedro), Martín Agudo (Racing Bonavista), Iván Hidalgo (Icomar), Pol Navas (Torredembarra), Raúl Rodríguez, Josep Ramón, 

Juanma, Moha,

ALCOVER CE

-

-

-

 MORELL CD

Sergi Ferrer (entrenador) Álex Montull (juvenil Morell), Rubén Primer (juvenil Reus), Aarón Lambea, Thiboud i Aarón Oruc (Catllar), Eudald, Carrasco i Arnau Guinovart (juvenil Valls), Moi de Haro (juvenil Ascó), Nacho (Icomar), Nil, Raúl Moreno, Andreu Rivas, Óscar de la Fuente, Sergio Rodríguez, Ángel Mellado, Jaume Raduà, Josep Maria Raduà  -

JOVENTUT BISBALENCA CF

Josep Vives (entrenador)

-

-

ALTAFULLA CE

Raúl Tudela (entrenador)

Xavi Florensa, Enric López, Adrià Martí, Carlos Vázquez,

Albert Roca,

BANYERES CF

-

-

Moha El Far (Castellví de la Marca), Javi (Llorenç), Bilal, Moha i Pío (Segur), Marc Morenilla (Arboç),

TORREDEMBARRA UD

Antonio Gracia (entrenador)

-

Pol Navas (San Salvador), Huertas (Roda Barà Atlètic), Martí Puig (Riera),

SALAURIS FC

Juan Rabassó (entrenador)

Gabriel i Hugo (juvenil Pastoreta), Pol Guardia, Manu Martínez, Joe, Miguel Pelozo, Cristian Jaramillo, Carlos Carrión, Jordi Jardí, Alex Caloian, Sergio Valverde, Gonzalo Viera, Aleix Boquet, 

-

RODA DE BARA ATLÈTIC

Dani Sereno (entrenador)

Guillem, Dani Cruz, Cristian i Eliott (Jesús i Maria), Marc Ruiz i Ibra (Alcanar), Andriy Kaduk i Pablo (Tancat), Bilal (Vendrell), Moha (La Riera), Tomy (Altafulla), Huertas (Torredembarra),

Dani Bello (Arboç), Fran Román (Riera), Fran Marín (Segur), Isaac, Pabón, Palau, Marsal, Martí, Ibi, Carlos Martínez, Matías, Iván,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Escriure un comentari

Últimes notícies